Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Plotkara ma rację plotki, zwierzenia, sensacje, życie gwiazd


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Ujędrnianie i powiększenie piersi

perfect bust

Masaż ujędrniania i powiększania piersi.

Masaż ten to jedna z bardzo starych, naturalnych technik ludowych, opisanych w pewnej amerykańskiej publikacji. Masaż ten to jeden z elementów masażu Shiatsu.
Masaż możesz stosować sama, lub przyjąć pomoc partnera. Jeśli masujesz się sama, możesz masować obie piersi na raz, lub każdą z osobna, nie ma to znaczenia.

Jeśli masuje cię partner, najwygodniej będzie ci położyć się na plecach. Pozwól mu usiąść na tobie „okrakiem”, i wymasować biust obiema rękoma na raz. Dla większości kobiet jest to bardzo przyjemne i podniecające. Masaż może więc, być dobrym pretekstem, dla zwrócenia uwagi na zapotrzebowanie na tego rodzaju pieszczoty. Poza tym, kiedy masuje nas partner pobudzenie gruczołu piersi następuje o wiele szybciej i intensywniej. Zapewne wydzielają się wtedy intensywniej pewne kobiece hormony, „budzące” piersi.

Piersi masuje się kolistymi ruchami 100-300 kółek, na każdą pierś. Prawą zgodnie ze wskazówkami zegara (dla patrzącego zna przeciwka), lewą przeciwnie do ruchu wskazówek zegara :

Partnerowi najwygodniej będzie położyć dłonie na piersiach i lekko ugnieść. Nie odrywając dłoni od skóry, powinien masować w odpowiednim dla was obojga tempie, wykonując kółka. Ucisk powinien być na tyle silny, by poruszyć lekko piersi z „ich posad”, ale na tyle delikatny, by było przyjemnie, a nie boleśnie.


Jeśli masujesz sama, możesz to robić w odpowiednim dla ciebie tempie: wolno lub szybko. Możesz położyć na piersi całą dłoń, aby ją przykryć, lub masować ją opuszkami palców. Możesz nie odrywać dłoni od skóry, lub lekko ją po niej przesuwać, chodzi o to, by wzbudzić gruczoł do działania, pamiętaj jednak, że skóra na piersiach jest bardzo delikatna i możesz ją rozciągnąć zbyt intensywnymi ruchami,( szczególnie, trzeba uważać na ruchy w dół). Dlatego najlepiej stosować tzw. masaż gniotący.

Możesz masować każdą pierś osobno,

lub obie naraz.

Uciskanie gruczołów dokrewnych powoduje, iż wzmaga się i utrzymuje ich aktywność. Można w ten sposób poprawić urodę i przedłużyć młodość. W młodości bowiem i w okresie dojrzewania wydzielanie dokrewne jest największe. Starość natomiast zaczyna się od zahamowania tego wydzielania. Trzeba jednak uważać na chore gruczoły i w takich przypadkach nie stosować masaży bez uprzednich konsultacji z lekarzem. Przy jakichkolwiek zmianach w piersiach jest to zabronione.

Dla zwiększenia efektu powiększenia piersi należy masować też:

 • gruczoł tarczycy,
 • przedłużenie potyliczne,
 • ramiona i obszar miedzy łopatkami.

Powyższe cztery miejsca należy uciskać: 5 razy po 2 sekundy po jednej stronie, to samo powtórzyć z drugiej strony, i taką serie powtórzyć 3 razy (w sumie 15 razy na każdą stronę szyi).

203 komentarze »

 1. Help me — 18 marca, 2013 - 09:09

  HiHihI . EJ no to ja mam 12 lat i chce zeby mi piersi urodły jak zazyje te tabltki u góry . to są jakies skótki uboczne jak są. to jakie /

 2. Czarnula — 2 stycznia, 2014 - 08:39

  Tinka, a ile masz pod biustem?

 3. lariska — 5 maja, 2014 - 05:30

  hej szukam osób chętnych wziąć udział w programie na temat nastolatek chcących poddać się operacji plastycznych, których rodzice nie wyrażają na to zgody. jeśli jesteś taką osobą, bądź też takową znasz podaj swój nr telefonu i imię a ja oddzwonię.

  Rozmowa jest niezobowiązująca i nie gwarantuje udziału w programie.

  Przewidziane jest honorarium i zwrot kosztów przejazdu.

  kontakt: justek88@onet.pl

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl