Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Plotkara ma rację plotki, zwierzenia, sensacje, życie gwiazd


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Rodzaje implantów piersi

perfect bust

Wiele kobiet nie jest zadowolonych z tego, jak zostały obdarzone przez naturę. Najczęściej wymienianym mankamentem są  (ich zdaniem) zbyt małe piersi. Medycyna estetyczna oferuje zabiegi powiększania biustu, zaś na rynku wybierać można z bardzo bogatej oferty implantów, które różnią się między sobą np. kształtem czy profilem.

Wszystkie implanty mają pewne cechy wspólne, które wiążą się z ich ogólną budową. Każdy z nich zrobiony jest z torebki zewnętrznej (wykonanej z silikonowej gumy), która zapewnia wytrzymałość i sprężystość. Druga – wewnętrzna warstwa ma chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi i przenikaniem cząsteczek tworzywa do ciała kobiety.

Kształt implantu

Ze względu na kształt, implanty możemy podzielić na: asymetryczne (umieszczane pod gruczołem piersiowym, inne dla każdej piersi), anatomiczne (wkładane pod mięsień, mają kształt kropli) oraz okrągłe (swoim kształtem przypominają koło i mogą być umieszczane zarówno pod mięśniem, jak i pod gruczołem piersiowym).

Powierzchnia implantu

Implanty mogą mieć bardzo różną powierzchnię.  Najmniej popularne są obecnie te o powierzchni gładkiej, gdyż uchodzą za przestarzałe. Nowinką na rynku są implanty o tytanowej powłoce, dobrze tolerowanej przez organizm. Najczęściej stosuje się natomiast implanty o powierzchni teksturowej, gdyż najlepiej zrastają się z piersią, a dzięki temu nie zmieniają swojego miejsca.

Wypełnienie implantu

Biorąc pod uwagę fakt, że implanty wypełnione płynnym silikonem należą już do historii chirurgii plastycznej, możemy wymienić trzy rodzaje wypełnień. Pierwszym z nich jest żel silikonowy, który zapewnia swobodę poruszania się, a przez  dużą spoistość obniża ryzyko wyciekania silikonu. Kolejnym rodzajem wypełnienia jest roztwór soli fizjologicznej, a jego zaletą jest to, że nie wymaga dużego nacięcia skóry, gdyż torebka wypełniana jest dopiero po włożeniu do piersi. Ekspandery Bakera to trzeci sposób wypełnienia piersi. W tym przypadku używa się żelu silikonowego, który jest umieszczany w piersi, a potem implant uzupełniany jest roztworem soli fizjologicznej.

Implanty piersi różnią się także pod względem profilu czyli miary, jak daleko do przodu zostanie wypchnięta pierś. Rozróżniamy tu profile: niski (dla kobiet o szerokich klatkach piersiowych), średni, wysoki i bardzo wysoki (dla pań o wąskich klatkach piersiowych). Aby rezultat zabiegu chirurgicznego był zadowalający, należy zwrócić uwagę na wszystkie przedstawione powyżej parametry, a po poradę zwrócić się do fachowca.

1 Komentarz »

  1. Mała — 21 stycznia, 2012 - 11:51

    Hej napiszcie coś więcej..gdzie mogę takie coś zrobić, jakie jest ryzyko no i ile kosztuje zabieg…

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl