Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Plotkara ma rację plotki, zwierzenia, sensacje, życie gwiazd


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Macrolane – metoda powiększania piersi

perfect bust

Jędrny, zadbany i ponętny biust to marzenie każdej kobiety. Większość z nich narzeka  na swoje piersi twierdząc, że są zbyt małe. Aby poprawić swoje samopoczucie, kupują różnego typu preparaty i środki, które mają cudownie powiększyć biust nawet o kilka rozmiarów. W rzeczywistości rezultaty stosowania tych specyfików są mizerne. Dużo lepsze efekty można otrzymać wszczepiając implanty. Jednak zabieg chirurgiczny wiąże się z ryzykiem i jest to spora ingerencja w ciało kobiety. Alternatywą dla wszystkich tych sposobów jest, stosowana od niedawna, metoda Macrolane.

Czym jest Macrolane?

Metoda Macrolane polega na wstrzyknięciu żelu – kwasu hialuronowego do piersi. Ten związek chemiczny występuje naturalnie w ludzkim organizmie, dzięki czemu ryzyko powikłań jest znacznie niższe. Zabieg wykonuje się przy miejscowym znieczuleniu, a polega on na niewielkim nacięciu skóry (ok. pół centymetra), aby pod gruczoł i mięsień piersiowy wprowadzić preparat, który zwiększy objętość i jędrność biustu. Niemal zaraz po zabiegu można wrócić do domu, a rekonwalescencja trwa do dwóch tygodni.

Zalety Macrolane

Macrolane przynosi różnorakie korzyści. Przede wszystkim jest to bezpieczna metoda nieoperacyjna, dzięki czemu nie pozostawia blizn. Poza tym, jak już było wspomniane, pacjentka po zabiegu szybko wraca do pełni sił i pełnej zawodowej aktywności. Innym atutem zastosowanie Macrolane jest to, że efekty widoczne są natychmiast, a obrzęk piersi jest znacznie mniejszy niż przy wszczepianiu implantów.

Wady Macrolane

Do wad opisywanej metody należy to, że choć efekt jest widoczny dość długo, to jednak przemija (przeważnie po 2 latach). Ponadto nie każda kobieta może sobie pozwolić na taki zabieg, gdyż po pierwsze jest on kosztowny, a po drugie w jego wyniku do jednej piersi wstrzykiwane jest ok. 100-150 ml preparatu, co może nie satysfakcjonować pań, które oczekiwały zmian radykalnych i bardzo widocznych.
Metoda Macrolane jest idealna dla kobiet, które boją się tradycyjnej operacji, bądź nie chcą mieć po niej dużych blizn. Poprawia ona wygląd biustu i jego jędrność, przy zachowaniu naturalnego kształtu. Jeśli natomiast efekt końcowy nie przypadnie  nam do gustu, to  nie trzeba przechodzić ponownego zabiegu, ale poczekać kilkanaście miesięcy, podczas których powrócą pierwotne kształty. Jest to dopełnienie oferty chirurgii plastycznej, dzięki któremu kobiety mogą wybrać najlepszy dla nich sposób. Aby jednak upewnić się, czy będzie on  właściwy do poprawienia urody należy udać się do specjalisty.

1 Komentarz »

  1. Mała — 21 stycznia, 2012 - 11:53

    gdzie można to zrobić?

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl