Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Newsletter
Zapisz się i zyskaj dodatkowe informacje.


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Powiększanie piersi – co warto wiedzieć.

perfect bust

W handlu dostępnych jest wiele różnych produktów (głównie tabletek na powiększanie piersi), w których kobieta widzi szansę na większy biust. Niestety czasami trzeba jednak czekać.

Głównym czynnikiem powiększającym kobiece piersi jest estrogen. W czasie ciąży ciało kobiety produkuje większą ich ilość powodując tym samym powiększenie piersi. Oferowane w handlu tabletki na powiększenie piersi posiadają w swoim składzie aktywne składniki tzw. „phyto estrogeny”. Struktura tych tabletek przypomina żeński hormon. Jednak jej działanie jest inne. Tabletki nie powodują takich zmian hormonalnych, których efektem może być np. produkcjia mleka. Mają jedynie wpływ na powiększenie piersi.

Cechą wspólną tabletek powiększających biust są ziołowe dodatki znajdujące się w składzie tabletki. Powodują one większy napływ krwi do piersi, a to ma wpływ na jędrność biustu. Ta cecha preparatu może mieć znaczenie dla nieco starszych kobiet, gdyż z wiekiem zmniejsza się znacząco krążenie krwi w tej części ciała, co powoduje zmniejszenie się ich jędrności.

Efekty: Kilka tygodni czy jednak miesięcy ?

Tabletki powiększające biust stanowią w XXI wieku bezpieczną i tania alternatywę dla chirurgii plastycznej. Siega po nie coraz więcej kobiet, gdyż nie tylko wpływają one pozytywnie na wielkość, ale również na ogólną kondycję piersi. W reklamach takich środków najczęściej podaje się iż długość oczekiwania na efekty to kilka – cztery tygodnie. Jak się okazuje większość kobiet musi jednak poczekać dłużej. Istnieje również ryzyko, iż u Ciebie tabletki takie nie zadziałają. Jest to mały procent, aczkolwiek zdarza się.

Dlatego też środki te sprzedawane są najczęściej z gwarancją satysfakcji. O szczegóły warto zapytać sprzedawcę.

Optymalny czas przyjmowania suplementu t o 3-6 miesięcy. Organizm na początku może być lekko „oporny” stąd częsta rezygnacja klientek po miesiącu czasu trwania kuracji.

Liczy się bezpieczeństwo i trwałość efektów.

Oferowane suplementy są bezpieczne. Preparaty dostepne na rynku składają się w 100% z naturalnych – ziołowych składników. Powiększanie piersi więc jest bepieczne. Nie ma przeciwskazań aby środki te przyjmować z tabletkami hormonalnymi i innymi lekami. Jeżeli jednak nie jesteś pewna – zapytaj sprzedawcę.

Zaprzestanie przyjmowania suplementu w zdecydowanej większości osób nie powoduje zaniku efektu już powiększonych piersi. Wynika to z tego że suplementy te wykorzystują zdolność adaptacyjną organizmu. Jedynym warunkiem jest dłuższe przyjmowanie suplementu.

Brak komentarzy »

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl