Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Newsletter
Zapisz się i zyskaj dodatkowe informacje.


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Onet.pl informuje: Twoje piersi tego nie lubią!

perfect bust

Kobiety, które noszą źle dobrane biustonosze, niszczą sobie piersi – alarmują naukowcy.

Grupa specjalistów od biomechaniki z University of Portsmouth przypomina, że niewystarczające podtrzymywanie biustu sprawia, że delikatne wiązadła w piersiach rozciągają się. W czasie ćwiczeń np. piersi zmieniają swoje położenie w pionie i poziomie oraz do przodu i do tyłu nawet o 21 centymetrów.

Większość staników eliminuje tylko ruchy w pionie. Badacze odkryli, że nawet obcisłe topy do ćwiczeń nie eliminują tego problemu.

W ramach badania w ciągu ostatnich trzech lat przeanalizowano, jak sprawdza się 50 modeli biustonoszy na setkach pań.

„Wiele kobiet jest przywiązanych do określonej bielizny i nie kupuje nic innego. Nawet nie patrzy w ich stronę. Nie kupuje prawdziwych staników sportowych, które zapinają się z tyłu i przypominają zwykłe biustonosze. Uważają, że jeśli taka bielizna nie ściąga się przez głowę jak top, to nie jest sportowym biustonoszem. Ale to nieprawda” – przekonuje prowadząca badanie Wendy Hedger.

Hedger zwróciła też uwagę, że wiele kobiet wybiera niewłaściwe rozmiary biustonoszy, co powoduje dyskomfort i bóle. „Istnieje pewne społeczne piętno związane z rozmiarami biustonoszy. Wiele kobiet nie chce, żeby uważano, że mają zbyt małe lub zbyt duże piersi, więc kupują staniki, które nie leżą dobrze. Uważają wtedy, że mają normalny rozmiar” – wyjaśnia badaczka.

„Wiele pań nie zdaje sobie sprawy, że nosi zły biustonosz albo nieświadomie wybiera zły rozmiar, bo taki im zawsze sprzedawano. Niektóre zapominają, że ich kształty się zmieniają w ciągu życia, szczególnie podczas karmienia czy menopauzy” – przypomina Hedger.

źródło: onet.pl

Brak komentarzy »

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl