Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Newsletter
Zapisz się i zyskaj dodatkowe informacje.


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Czas pokazać piersi czyli kilka rad

perfect bust

Duże piersi – piękne zawsze i dla każdego ? Tak, bo faceci są prości w obsłudze. Uwagę zwracają przede wszystkim na drugorzędne cechy płciowe. Zadbaj więc, aby twoje piersi były krągłe i jędrne.

Dzięki stosowaniu tabletek i kremów na powiększanie piersi i temu, że kobiety są coraz wyższe, także biusty są większe niż kiedykolwiek. (W czasie krótszym niż dekada średni rozmiar piersi w Wielkiej Brytanii wzrósł z 34 B do 36 C).
Kwestia pokazywania biustu nigdy nie była tak aktualna jak teraz.

ETYKIETA DEKOLTU

  • Pokazując dekolt, musisz zdać sobie sprawę, że będą na niego patrzeć mężczyźni. Oni nie są w stanie nad tym zapanować. Skrawek ciała pomiędzy piersiami ma wielką władzę nad męskim spojrzeniem. To dobry efekt, i można go użyć dla swoich korzyści.
  • Jeśli budzisz się z potężnym pryszczem na brodzie, nie możesz porządnie ułożyć włosów lub łuszczy ci się skóra na nosie – rozepnij kilka guzików, a pewność siebie powinna od razu wrócić.
  • Ponieważ dekolt jest manifestacją seksualną, w pewnych sytuacjach bywa nieodpowiedni. Pamiętaj o tym, przystępując do komunii, nadzorując postępy w resocjalizacji młodych przestępców, a zwłaszcza podczas szkolnej imprezy zorganizowanej dla uczniów i rodziców, bo ludzie (czytaj: inne kobiety) uznają, że jesteś zdesperowana i starasz się złapać faceta. Dlatego zakryj się. Chyba, że jesteś faktycznie zdesperowana, i nie zależy ci na tym, że twoje płaskie koleżanki będą cię postrzegały jako knującą intrygi dziwkę, a wszyscy tatusiowie nie będą mogli oderwać oczu od wyzywającego biegu z jajkiem na łyżce w twoim wykonaniu, bacząc na to, co (oprócz jajka) może wyskoczyć ze swojego miejsca.
  • Dobry smak tradycyjnie pozwala kobiecie odsłaniać albo tylko biust, albo nogi. Jedynie prostytutki afiszują się z jednym i drugim. Dlatego uważaj – no, chyba że szukasz bardziej kontrowersyjnych sposobów utrzymania domu.
  • To, jak daleko się posuniesz, zależy od twoich nerwów i wyczucia ryzyka. Gdy z dekoltu wyskakują ci sutki, prawdopodobnie posunęłaś się zbyt daleko. Generalna zasada jest taka, że im późniejsza godzina, tym więcej można pokazać. Co jest pociągająco perwersyjne po kolacji, w porannym autobusie do pracy może się wydawać po prostu niesmaczne.
  • Istnieje poważny spór co do wieku, w którym kobieta powinna zacząć osłaniać to i owo. Oczywiście nie jest on stały. Kilka sezonów opalania się topless może ci przysporzyć zmarszczek już po trzydziestce, gdy piersi kobiety, która się zakrywała, mogą pozostać gładkie i mlecznobiałe nawet po sześćdziesiątce.
  • Kiedy rozmawiasz z mężczyzną, a jego wzrok tylko przelotnie wędruje poniżej twojego podbródka, osiągnęłaś moment, w którym należy się zakrywać.
  • O ile właściwa prezentacja dekoltu może pomóc uczynić znośniejszymi trudne spotkania z szefami i dyrektorami banku, miej świadomość, że zbyt wielki dekolt może sprawić, że mężczyzna ogłuchnie: “Hmm, co? Przepraszam, zamyśliłem się”. Nie tylko mężczyźni muszą się nauczyć właściwie obchodzić z piersiami.

Brak komentarzy »

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl