Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Plotkara ma rację plotki, zwierzenia, sensacje, życie gwiazd


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Badanie piersi

perfect bust

Piersi, to niezaprzeczalnie największy atrybut kobiecości, dlatego podstawowe badania należy wykonywać zgodnie z przyjętymi regółami.

Mówi się o nich nie przy okazji podczas rozmów na temat atrakcyjności seksualnej czy w kontekście bielizny, niemniej wiele podejmowanych dyskusji dotyczy obecnie potrzeby wykonywania badań kontrolnych piersi.

Kampanie promujące systematyczne badanie piersi są prowadzone systematycznie a ich zakres jest ogólnopolski. Dziwi fakt, że tak mało kobiet jest nimi zainteresowana. Dziwi tym bardziej gdyż programy profilaktycznego badania piersi są najczęściej bezpłatne. Jak podają lekarze, potrzeba propagowania badań piersi jest uzasadniona ilością zachorowań kobiet na nowotwory piersi.

Bezbolesna mammografia?

Wbrew przyjętej opini badanie mammograficzne jest bezbolesne. Badanie to jest bardzo proste i polega na umieszczaniu piersi na małej podstawce i dociskanie do niej plastikowej płytki od góry oraz z boku, co pozwala uzyskać dwa obrazy. Ucisk ten trwa dosłownie kilka sekund, natomiast dawka promieniowania nie przekracza tej znanej z prześwietlenia zęba. Badanie jest więc całkowicei bezpieczne i bezbolesne.

USG

Ultrasonografia piersi jest najważniejszym badaniem profilaktycznym dla młodych kobiet. Badanie to wykrywa łagodne zmiany oraz zmiany nowotworowe u kobiet przed czterdziestym rokiem życia.
USG jest badaniem nieinwazyjnym i bezpiecznym oraz tanim i w przeciwieństwie do mammografii można je wykonywać wielokrotnie.

Miesięczne samobadanie

Regularne (najlepiej raz w miesiacu albo przynajmniej raz na kwartał) samobadanie pozwala wyczuć niepokojące zmiany w twoich piersiach. Na samobadanie piersi składają się dwa etapy: oglądania stanu piersi oraz badanie dotykowe.

1 Komentarz »

  1. Jop — 17 stycznia, 2010 - 03:38

    Badanie piersi jest niesamowicie ważne w każdym wieku. Wsród moich znajomych było już kilka przypadków wykrycia maleńkich, na szczęście niegroźnych guzków, które trzeba było usunąć, a dodam że mowa o dziewczynach 25-30 lat. Lepiej więc zapobiegać niż leczyć.

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl