Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Newsletter
Zapisz się i zyskaj dodatkowe informacje.


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Cel: jędrny biust!

perfect bust

Nie ważne czy kobieta ma piersi małe, czy duże. Ważne, żeby się dobrze prezentowały, tzn. były jędrne i uniesione, a to da się załatwić kilkoma sprawdzonymi sposobami. Nie ma to jak codzienna pielęgnacja i naturalnie, odpowiednio dopasowany biustonosz, bo bez niego ani rusz.
Jak już zostało powiedziane, biustonosz to podstawa w drodze ku piękniejszym piersiom. My, kobiety, nosimy go codziennie przez całe życie, więc ma on największy udział w kształtowaniu wyglądu naszych piersi. Dobrze dobrany stanik nie może być ani za ciasny, ani za luźny. Najczęściej popełnianym błędem (karygodnym!) jest kupowanie biustonoszy o zbyt luźnym obwodzie, czego efektem jest podjeżdżanie obwodu pod samą szyję, oraz zbyt małych misek. Piersi są w nich ściśnięte, wylewają się spoza miski, a to skutkuje ich deformacją oraz tworzeniem się tzw. bułeczek i wałków tłuszczu. Prawidłowy biustonosz powinien być ciasno dopasowany pod biustem, tak, by i duży, i mały biust miał odpowiednie podparcie, a piersi mogły swobodnie mieścić się w misce. Wszelkie porady w kupnie biustonosza uzyska się na pewno od ekspedientki w sklepie z bielizną.
Nie bez znaczenie dla kształtu kobiecego biustu jest także postawa, którą przybieramy. Panie powinny pamiętać o ściąganiu ramion, by nie chodzić przygarbionym. Główna zasada: pierś do przodu, głowa do góry! Biust automatycznie podniesie się ku górze i będzie sprawiał wrażenie pełniejszego.
Kolejną ważną czynnością jest gimnastyka. Nie ma to jak kilka serii ćwiczeń ujędrniających. Skóra piersi przez lata wiotczeje, przez co biust opada. Damskie pompki oraz głównie pływanie pozwolą zapobiec temu przykremu zjawisku, dzięki czemu jędrnym biustem będziemy mogły cieszyć się przez wiele lat. Elastyczność skóry piersi można poprawić także, stosując specjalne preparaty przeznaczone właśnie do pielęgnacji biustu. Działają one na konstrukcję włókien od wewnątrz, wnikając w skórę i uelastyczniając jej konstrukcję, gdyż jak już wspomniano, z wiekiem włókna kolagenowe osłabiają się, a piersi tracą swój naturalny kształt. Warto też je nawilżać, czy to balsamami, czy maseczkami, by skóra piersi pozostawała wciąż jedwabiście gładka.
Znanym od lat naturalnym sposobem ujędrniania biustu jest zażywanie naprzemiennie zimnych i ciepłych pryszniców. Zimna woda pobudzi krążenie i ujędrni piersi, chociaż może nie jest najprzyjemniejszą rzeczą pod słońcem, to da natychmiastowe rezultaty. Ważne jest, by prysznic zakończyć zimnym strumieniem wody.

Brak komentarzy »

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl