Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Newsletter
Zapisz się i zyskaj dodatkowe informacje.


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Biust, jako strefa erogenna

perfect bust

Biust jest jedną z najbardziej istotnych cech kobiecości, który, aby kusić swoim ponętnym wyglądem tudzież kształtem stosunkowo często poddawany jest licznym i bolesnym operacjom plastycznym.
Powszechnie uważa się, że jest to ważna sfera erogenna kobiety – jest w tym dużo prawdy, chociaż nie zawsze i nie każda kobieta dobrze odbiera pieszczoty tej części ciała. Jest jednak to miejsce, w którym jest ogromna ilość zakończeń nerwowych – powoduje to dwie skrajne sytuacje – pieszczenie biustu kobieta odbiera, jako przyjemność, ale ściskanie, czy ugniatanie piersi może powodować ból. Nasilenie tego bólu zależy głównie od osobistej wrażliwości. Czasami jednak kobieta nie potrafi odczuwać przyjemności w trakcie pieszczenia jej biustu, pomimo, że jest to jedna z ważniejszych sfer erogennych na jej ciele. Dlaczego tak się dzieje?

Taka sytuacja najczęściej wynika z dwóch przyczyn: albo kobieta nie akceptuje swojego biustu, albo męskie pieszczoty są zbyt mocne i nachalne – w pieszczeniu biustu delikatność ma kluczowe znaczenie.

Jeśli mężczyzna nie jest delikatny, a kobieta nie chce lub nie potrafi powiedzieć mu wprost, że to jest dla niej niemiłe lub bolesne, może zaproponować partnerowi inny rodzaj pieszczot: przygotować piórko, puszek jak do pudru, lub pędzelek i zaproponować subtelną, aczkolwiek stymulującą zabawę.

Kobiece piersi od zawsze budziły zainteresowanie mężczyzn – okazuje się, że to, co zawsze budzi obawy kobiet, czyli wielkość piersi ma, jak wykazują najnowsze badania, praktycznie ŻADNE znaczenie dla zdecydowanej większości mężczyzn (kontakty intymne).

Jednak, aby piersi kobiece były interesujące dla mężczyzn trzeba im niekiedy, a właściwie zawsze pomóc odpowiednim biustonoszem. Push-up lub bardotka pokażą w o wiele ciekawszej formie wyeksponowany biust, co z kolei pobudzi do działania męską wyobraźnie – wszak odrobina tajemniczości jest potrzebna w każdej sypialni.

Omówmy, jakie jeszcze „sztuczki” może zastosować mężczyzna, aby pobudzić piersi swojej partnerki?
Otóż, można umoczonym w alkoholu palcem zwilżyć sutki, następnie pieścić je bardzo delikatnie – alkohol plus pieszczota szybko doprowadzają kobietę do szaleństwa, co wyraża się zmianą barwy brodawek i ich stwardnieniem. Zawsze w takich sytuacjach sprawdza się również wykorzystanie oliwki, najlepiej jakiejś kosmetycznej lub tych specjalnych przeznaczonych do masażu. Można także kobiece piersi masować – jest to bardzo przyjemne, a jednocześnie pomaga to piersiom zachować jędrność, a nawet je nieco powiększyć – ale aby to osiągnąć trzeba masaż robić każdego dnia. Nie wszyscy panowie wiedzą, że wrażliwość kobiecych piersi zależy od dnia cyklu, w którym znajduje się kobieta.

Jest jeszcze jedna ważna informacja – męskie sutki też bywają bardzo wrażliwe i często odkrycie tego faktu wzbogaca życie intymne pary.

Brak komentarzy »

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl