Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Newsletter
Zapisz się i zyskaj dodatkowe informacje.


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

PIELĘGNACJA PIERSI.

perfect bust

Od ok. 20 roku życia warto zacząć przywiązywać większą uwagę do pielęgnacji piersi. Nie oznacza to, że jak masz 14 lat to możesz sobie dbanie o biust darować. Nie wystarczy nałożenie balsamu, warto dołączyć do swoich kosmetyków pielęgnacyjnych preparaty o silniejszym działaniu – np. kremy ujędrniające piersi. Powinnaś zacząć stosować żel lub krem do pielęgnacji biustu i dekoltu. Kobiety dojrzałe lub te, które mają przedwcześnie starzejącą się skórę (zniszczoną np. w wyniku nadmiernego opalania) powinny oprócz specjalnego kosmetyku do codziennej pielęgnacji piersi, stosować raz – dwa razy w tygodniu maseczkę na biust. Ale to nie wszystko …

Skóra biustu i dekoltu będzie ładna i gładka jeśli nie będziesz zapominała o peelingu. Należy wybierać delikatnie działające peelingi (uważam,że najlepsze są preparaty typu 2 w 1 tzn. żel lub emulsja do mycia ciała z peelingiem – taki kosmetyk można stosować nawet codziennie). Po umyciu i delikatnym osuszeniu skóry powinnaś pamiętać o dokładnym nakremowaniu biustu i dekoltu.

Możesz wykorzystać właściwości nawilżające i regenerujące arbuza.
Zrób z niego tonik do przemywania piersi. W tym celu 1/2 szklanki soku z arbuza zmieszaj z miodem. Przemywaj piersi oraz dekolt codziennie przed snem.

Nie polecamy
– Rygorystycznych odchudzających diet, bo tkanki tłuszczowej ubywa również z piersi.
– Długich gorących kąpieli, które mocno rozmiękczają naskórek. Zamiast tego stosuj naprzemienny masaż wodny (zimna i ciepła woda)
– Spania na brzuchu, bo spłaszcza piersi.

Trzymaj się prosto
Głowa do góry, proste plecy, pierś do przodu – taką postawę powinnaś przybierać jak najczęściej. Biust wtedy prezentuje się ładniej. Taka postawa to także świetny trening dla mięśni tułowia. Gdy się garbisz, biust od razu staje się zapadnięty.
Masaż kostka lodu i kąpiel w soli.
Piersi nie lubią ani gorących kąpieli, ani długiego przesiadywania w wannie.
Jeśli jednak lubisz pławić się w ciepłej wodzie, dodawaj do niej sól kąpielową, która ujędrnia ciało. Na koniec weź chłodny prysznic. Wspaniale wpływają na biust kąpiele w morzu. Woda morska – pełna soli mineralnych – odżywia skórę, a pływanie wzmacnia wiązadła piersi.

Czego nie lubią piersi?

Opalania – promienie UV wysuszają delikatną skórę biustu naruszając włókna odpowiadające za jędrność.

Mydła – wysusza bardzo delikatna skórę biustu. Lepiej używaj delikatnych nawilżających żeli i balsamów do kąpieli.

Zgarbionej postawy – taka pozycja, tak samo jak długie siedzenie w bezruchu, sprzyja wczesnemu opadaniu biustu.

Spanie na brzuchu – ten nawyk sprzyja odkształcaniu biustu, skóra jest wtedy słabiej ukrwiona, przez co gorzej odżywiona i dotleniona.

Piersi bez kompleksów

Choć modelowy kształt biustu tak naprawdę nie istnieje (to raczej kwestia gustu), za wszelką cenę staramy się go zmienić. Uroda piersi tkwi w wielkości, kształcie oraz w jędrności. Stosując odpowiednie kosmetyki na powiększanie i ujędrnianie piersi oraz regularnie stosując masaż na biust, sprawisz, ze nie będzie opadał, a za pomocą idealnie dobranego stanika nadasz mu pożądany kształt. To naprawdę wystarczy, aby wyglądał seksownie. Bardzo ważna jest również właściwa pielęgnacja skóry w tym miejscu.

Brak komentarzy »

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl