Ujędrnianie i powiększanie piersi

Powiększanie piersi

metody, ćwiczenia, specyfiki

Google
Newsletter
Zapisz się i zyskaj dodatkowe informacje.


Zaskocz go i siebie
Zamów pizzę, pierogi, sushi lub obiad przez internet

Biała herbata - piłaś kiedyś ? Czarna herbata - czy wiesz jak zaparzyć ? Dowiedz się na herbata.hend.pl

zielona herbata
czerwona herbata
zdrowotna herbata

Czy tylko piersi można powiększyć ?

perfect bust

Okazuje się, że mężczyźni znacznie częściej powiększają swoje penisy niż kobiety swoje piersi. To jest chyba powód do radości – zwłaszcza kobiet.

Powiększanie piersi ma dać kobiecie większą pewność siebie. Ale nie ukrywajmy – tak naprawdę chodzi o to, że piersi to jeden z wabików kobiecego ciała na mężczyznę. Czy mały biust wydaje się seksowny ? Raczej nie, gdyż mężczyznom kojarzy się z ograniczoną możliwością wykarmienia potencjalnego potomstwa.

Podobne znaczenie mają biodra, które odpowiedniej wielkości i kształtu pozwalają myśleć facetowi o możliwościach kobiety dotyczących ciąży.

O ile bioder raczej nie powiększymy, o tyle powiększenie piersi jest jak najbardziej możliwe. Ćwiczenia, tabletki, czy nawet kremy ujędrniające – odpowiednio zastosowane dadzą pozytywny efekt.

Mężczyźni natomiast powiększają tylko 1 rzecz. Większość facetów ma fioła na punkcie wielkości swojego penisa. Jest on przedłużeniem ich ego. Im wiekszy, tym lepsza i głębsza penetracja kobiety. Dłuższy (większy) członek z biologicznego punktu widzenia jest bardziej konkurencyjny. Naturze chodzi tylko o jedno. O umieszczenie plemników jak najbliżej komórki jajowej kobiety.

Dlatego też tak wielu facetów robi wszystko, aby ich członek był jak najbardziej atrakcyjny. Tak samo jak piersi kobiety.

Zysk jest obopulny. Korzysta na tym kobieta i mężczyzna.

1 Komentarz »

  1. Magda — 19 listopada, 2008 - 11:23

    Ja powiększyłam piersi aby się pewniej poczuć. Mój facet przymierza się aby powiekszyć sobie swojego smoka :)

SkomentujPizza Kraków . Pizza Warszawa . Pizza Poznań . Pizza Lublin . jedzenie rzeszów . Pizza Łódź

Strona ma charakter informacyjny. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania opisanych w serwisie produktów i technik powiększających piersi.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone w serwisie.
GotLink.pl